כשיש לך תלונה הקשורה בדרכי השתן – הכנה לקראת אבחון הומאופתי

   בואו אלי לפגישת היכרות.

   ללא עלות או התחייבות.

   054-4585505

  מה יקרה בפגישה?
  נקודת המוצא ההומאופתית היא הוליסטיתיות. אנחנו נרצה להתייחס לתלונה שלך באופן הספציפי אך גם בהסתכלות רחבה. המטרה היא לפתור את הבעיה הקיימת ולמנוע את ההישנות שלה.
  התלונה שלך הוא הדבר שבו את רוצה לטפל. ולכן נסתכל קודם בה לעומק.
  אשאל שאלות שקשורות לדרכי השתן. אבקש שתתארי את התופעות שאת חווה לפרטיה. אני מספרת לך על כך בגלל שאנחנו לא רגילים לתת תשומת לב לפרטים הללו. אנחנו פשוט מורידות את המים ומקוות שעכשיו חווינו את הכאב בפעם האחרונה- אבל כדי שהמצב לא ישנה, בהומאופתיה תופרים חליפה מדויקת לכל מטופלת, ולכל מצב, ולכן הפרטים שלך חשובים, ומה שאת מספרת חשוב. תתחילי לשים לב לסימנים שהגוף שלך נותן. אלה סימנים שיעזרו לנו לגלות איך לגייס את כוחות הריפוי של הגוף שלך לפעולה מיטבית.
  חשוב שתדעי שלשתן תקין אין צבע או ריח ולכן ארצה לדעת פרטים לגבי הצבע, הריח וגם מאפיינים נוספים, לדוגמה האם יש קצף או עכירות, מידת התכיפות והדחיפות במתן השתן, איך את מרגישה בהתחלת ההשתנה, ותחושות נוספות במערכת השתן שמלוות את הטלת השתן לצד תחושות שמתרחשות במקביל אולי במערכות אחרות. כמו כן נברר מאפיינים ודפוסים תוך כדי שאת מספרת על דברים שמפריעים לך בתחומים אחרים.
  אני לוקחת אנטיביוטיקה מניעתית, האם עדיין אפשר לעזור לי?
  כן.
  גם אם את מקבלת טיפול אנטיביוטי מניעתי חשוב שתקבלי טיפול הומאופתי שיאפשר לך לחזור לרופא ולבדוק איתו אם אפשר לוותר על הטיפול האנטיביוטי. הרמדי (ההכנה ההומאופתית) ניתנת במקביל לתרופה הקונבנציונלית, תוך הבנה שיתכן התהליך יהיה איטי יותר. יחד עם זאת, ללא טיפול תרופתי ברקע, התהליך ההומאפתי יהיה מהיר יותר.
  אם נשקלת האופציה של טיפול תרופתי, או מעבר בין תרופות, ולא מדובר בסיכון חיים, כדאי להגיע לטיפול ללא תרופה ובעתיד לא להזדקק לה.
  רצוי להביא את שמות התרופות שקיבלת לאחרונה ושקבלת בעבר.

  שמעתי שבטיפול הומאופתי צריך להימנע ממזונות מסוימים, כמו שוקולד, קפה, מנטה, כי אז הטיפול לא יעיל. האם זה נכון?
  בעיקרון- לא, אבל- במצבים מסוימים, כמו רגישות או דלקת בדרכי השתן אמליץ לך להמנע ממאכלים ומשקאות מסויימים כדי להקל על עצמך, ועל המאמץ של המערכת החיסונית שלך להתגייס לתהליכי ריפוי. לאחר שתתחזקי תוכלי, אם תרצי, לשוב לצרוך את אותם מזונות.
  מה הם המזונות שכדאי להמנע מהם, ומה כדאי להוסיף לתזונה? קראי פה.

  כמה זמן לוקח הטיפול?
  משך הטיפול ההומאופתי משתנה מאישה לאישה ותלוי בגורמים שונים: האם את פונה בתוך הדלקת עצמה או לאחר שהדלקת נרגעה? כמה אפיזודות עברת? על איזה טווח של זמן? מה הגיל שלך? אלו סוגי ההתערבויות ניסית? איך הגבת אליהם? האם יש מצבים שונים, אחרים שאת מתמודדת איתם? מה הם?… ועוד שאלות רבות.
  הטיפול ההומאופתי הוא תהליך. התהליך לפעמים קצר ולפעמים ממושך יותר. השינויים מורגשים תוך חודש, אך לשינויים משמעותיים יש להתמיד בתהליך הטיפולי לפחות 4-5 חודשים.
  ההקלה הכמעט מידית שמושגת באמצעים קונבנציונליים – היא לא תמיד ריפוי. לעיתים קרובות על ההקלה הזמנית משלמים אחר כך בצורת מצבים רפואיים מורכבים יותר.

  איך יודעים שהטיפול מצליח?
  בתהליך אנחנו רוצות לראות שארועי הדלקת הולכים ומתקצרים, שהאינטנסיביות שלהם פוחתת, שהם הולכים ונעלמים, ושהמצב נשמר לאורך זמן.
  אנחנו רוצות לראות מגמת שיפור ברמת הבריאות שלך. עוצמת הסימפטומים ותכיפותם אמורה לפחות עד להעלמותם. במקביל נרצה לראות שיפור ביכולת של המערכת החיסונית שלך ובכוחות ובמרץ שלך.

  האם הטיפול מצריך שינוי של אורחות החיים?

  לא,
  אך השיטה ההומאופתית מובילה פעמים רבות לגלות יותר עניין וכוחות באורח חיים מאוזן יותר. למשל, יותר פעילות גופנית, שינה בשעות סדירות, מזון טבעי יותר (ללא כימיקלים), מתוך צורך ורצון פנימי. שינוי בגישה לחיים חברתיים ועוד.

  אם יש לך עוד שאלות, מוזמנת לפנות, אענה בשמחה,
  מיכל

  עדויות של נשים על החלמה מדלקות בדרכי השתן