שאלות ותשובות

   בואו אלי לפגישת היכרות.

   ללא עלות או התחייבות.

   054-4585505

  דף זה נועד לעזור לכם למצוא תשובות לשאלות נפוצות לגבי הטיפול בקליניקה שלי.
  היכן נמצאת המרפאה?
  המרפאה ממוקמת ברחוב חטיבת הראל 28 במודיעין.

  במקרים מסויימים יש אפשרות של קבלת מענה במסגרת הקליניקה און-ליין, שמספקת שירות הומאופתי בעזרת שיחת וידאו-צ'אט (סקייפ).

  האם ניתן לטפל בבעיה שלי?
  לפני כל טיפול נעשית שיחה טלפנית מקדימה כדי לראות האם הטיפול במרפאה מתאים לבעיה שלך (או של ילדך). במידה וניתן לעזור לך על ידי טיפול בקליניקה יוצע לך מועד לטיפול; במקרים בהם לא ניתן לעזור בעזרת הטיפול במרפאה אמליץ לך על פנייה לטיפולים או מומחים מומלצים בתחומי טיפול שמתאימים יותר עבורך. בכל מקרה- המטופלים שמתקבלים לטיפול בקליניקה הינם אך ורק מי שאני סבורה שניתן לעזור להם בעזרת הטיפול.
  תוך כמה זמן רואים הטבה ושיפור במהלך הטיפול?
  הזמן לשיפור הוא אישי בהתאם למצב, לגיל, למשך הזמן שהבעיה קיימת. ככל שהבעיה הופיעה קרוב יותר למועד הטיפול השיפור מגיע מהר יותר, ולבעיות ממושכות משך הזמן – ממושך יותר. בדרך כלל רוב המטופלים חווים שיפור בסימפטומים, ועלייה מובחנת באיכות החיים שלהם כבר בשבועות הראשונים.
  בילדים התגובה והשיפור בדרך כלל מהירים מאוד, ותוך מספר שבועות ניתן לראות שיפור משמעותי במצב ובבעיה שבטיפול, גם כאשר מדובר בבעיות כרוניות וממושכות.
  האם ניתן לשלב את הטיפול עם טיפולים קיימים?
  כן. במידה וישנו שימוש בתרופות קונבנציונאליות יש להמשיך את הטיפול בהן כרגיל, עד לנקודה שבו ייראה שיפור מספק בטיפול וניתן יהיה להפחית מינונים או להפסיק נטילה (לפי הנחיית הרופא המטפל בלבד).
  יחד עם זאת המצב האידיאלי לטיפול הוא כזה שבו יש שימוש מינימאלי בתרופות אחרות/ נוספות, וזהו המצב שבו קצב התקדמות הטיפול הוא המהיר ביותר. כאשר ישנו שימוש בתרופות כימיות הטיפול הינו הדרגתי ומתון יותר על פי רוב.
  האם בטיפול הומאופתי צריך להמנע ממזונות מסוימים, כמו שוקולד, קפה, מנתה, כי אז הטיפול לא יעיל?
  לא. במצבים מסוימים, בהם המטופל רגיש מאוד למזון מסוים אמליץ להמנע מאותו חומר כדי להקל על המטופל, אך דבר זה לא ישפיע על תהליכי הריפוי. לאחר זמן יוכל המטופל לצרוך את אותם מזונות.
  כיצד מתקיים הטיפול?
  הטיפול ההומאופתי הוא תהליך הכולל אבחון מעמיק (כשעתיים) וטיפולי מעקב (כשעה). לאחר עיבוד המידע שהתקבל באיבחון מותאמת הרמדי ההומאופתית יחד עם הנחיות בריאות נוספות לשיפור וריפוי הבעיה בה אתם מעוניינים לטפל. עדכון- יישלח באימייל או בטלפון לאחר כשבועיים. פגישות נוספות ותדירותן נקבעות לפי קצב ההתקדמות והצורך האישי.
  במשך כל התקופה אתם מתבקשים לדווח על שינויים במצב הבריאות ולהתייעץ במקרה הצורך. לשם כך אני מזמינה אתכם לעמוד איתי בקשר באמצעות מייל/ ווטסאפ/ סמס/ טלפון.
  האם ישנן עלויות נוספות לטיפול?
  עלות הטיפול הינה גלובאלית- כלומר גם במצב שבו אתם מעדכנים באופן יומיומי המחיר נותר ללא תוספת או שינוי. אין תוספות לתשלום על תקשורת נוספת שהטיפול מצריך והעלות נכללת בתשלום לפגישות הטיפול כחלק מהשירות עבורכם במרפאה. משך עדכון טלפוני מוגבל ל5 דקות לפניה.
  עלות מינימלית של תרופה הומאופתית בהזמנה מבית מרקחת מורשה. עלות זו היא של 30-40 ₪ לתרופה שמספיקה לזמן ממושך. התשלום מתבצע בנפרד מול בית המרקחת ההומאופתי.
  מה זה רמדי?
  רמדי או רמדיס הן שם כולל לכמעט 4000 תכשירים הומאופתיים שמיוצרים לפי הנחיות פרמקופאיה (הוראות הכנה מדויקות) הומאופתית. רק לאחר האבחון, ועיבוד המידע שהתקבל אוכל להתאים רמדי ספציפית, עם שם ספציפי- עד אז אכנה את התכשיר הספציפי של ילדך "רמדי".
  אני מקווה ששאלות ותשובות אלו עזרו לכם להבין את מסגרת הטיפול, ובמידה ויש לכם שאלה שלא נענתה כאן, תוכלו לפנות אלי בטלפון 054-4585505 במייל Michal@mby-h.co.il